Prázdniny na Sedmikrásce

21.03.2017 14:55

 

JARNÍ PRÁZDNINY NA SEDMIKRÁSCE  

 

I letos jsme jarní prázdniny využili k tomu, abychom se všemi dětmi vyrazili do hor za posledním sněhem a lyžováním, než přijde jaro a skončí zimní sezóna.

Pět dní jsme společně prožili na chatě Sedmikráska na Malé Morávce, odkud to je jen kousek do skiareálu Kopřivná. Z 21 dětí si během týdne zalyžovali téměř všichni, buď se strejdou a tetami na svahu, nebo alespoň s profi  instruktorem ve školičce. Nejlepší lyžaři si užili večerní lyžování, ostatní potřebovali pilovat zejména disciplínu a pravidla bezpečného pohybu na veřejné sjezdovce.

Abychom vytřepali únavu z lyžování, doplnili jsme program  výletem na bazén do Bruntálu a výšlapem na Praděd, kde i přes vichr a mlhu ještě panovala krásná zima se spoustou přírodního sněhu.  Ostatně právě ledový vichr a „horské“ podmínky byly pro děti skutečným zážitkem. Nechyběly ani hry v herně, stolní  tenis a pohádky.

Lyžařský týden se nakonec obešel bez úrazu. Děkujeme firmě Tigressa za odvoz autobusem a všem v kuchyni na Sedmikrásce za výborné jídlo!

 

https://www.chatasedmikraska.eu/

—————

Zpět


Kontakt

Dětský domov a Školní jídelna, Budišov nad Budišovkou, příspěvková organizace

Československé armády 718
74787 Budišov nad Budišovkou


556 305 136